Pielgrzymka z Twojego miasta
wróć do strony głównej

"Idźcie i głoście" Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę!

05-06-2017

„Idźcie i głoście” z takim wezwaniem pójdzie w 2017 roku przed oblicze Jasnogórskiej Pani Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Jeżeli chcesz wyruszyć na te wyjątkowe rekolekcje w drodze to czytaj poniżej!

Podziel się ze znajomymi
Malaysian Airlines / wikimedia.org
PPAG
W tym roku pielgrzymi wyruszą spod grobu Św. Wojciecha 28 lipca! Zostało niewiele czasu aby podjąć decyzję i się zapisać!

Przypominamy, że w grupach kolorowych powstają grupy regionalne, odpowiadające czterem regionom: gnieźnieńskiemu, inowrocławskiemu, wągrowieckiemu, wrzesińskiemu. To w tych regionach prowadzone są zapisy oraz powstają grupy (jedna lub więcej). Za organizację odpowiadają kapłani odpowiedzialni za poszczególne regiony przy współpracy z innymi, wyznaczonymi do pomocy. Grupy te wyruszają z Gniezna.

W grupach promienistych zapisy odbywają się tradycyjnie u przewodnika w parafii z której wyrusza promienista grupa.

Chcesz się zapisać? Kliknij tutaj

Szczegóły również na facebook-u
 
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto

Dodaj zdjęcie

Wyślij nam swoje zdjęcie z Pielgrzymki.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii.

Imię


Miasto


Tytuł zdjęcia


Opis zdjęcia
Przesłanie zdjęć, historyjek, filmików etc (materiałów) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne i wielokrotne publikowanie tych materiałów w serwisie internetowym www.radioplus.pl oraz na antenie radia Plus.
Przesłanie materiałów jest równoznaczne ze złożeniem zapewnienia, iż przesyłającemu przysługują wszelkie niezbędne prawa, tym autorskie prawa majątkowe  w stosunku do nadesłanych materiałów mających charakter utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w zakresie niezbędnym dla publikacji, oraz wyrażenia zgody na publikację przez osoby trzecie. Przesyłający oświadcza również, że materiały, o których mowa w zdaniu poprzednim nie będą naruszały przepisów prawa, ani jakichkolwiek prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunków W przypadku, gdyby którekolwiek z powyższych oświadczeń okazało się nieprawdziwe, przesyłający zwolni nadawcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności względem osób trzecich. Ponadto, w odniesieniu do treści oświadczenia dotyczącego posiadania praw do dysponowania materiałami  przesyłający oświadcza, że nadawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat na rzecz osób trzecich bądź organizacji reprezentujących twórców i uprawnionych z tytułu praw pokrewnych, tak z Polski, jak i z zagranicy.
Przesłanie materiałów  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przesyłającego  na podanie  jego danych osobowych tj. imienia i nazwy miejscowości oraz zgody na umieszczanie pod materiałami komentarzy.