Czerwony Tulipan na Dzień Kobiet

02-03-2017

Radio Plus Warszawa zaprasza w najbliższą niedzielę (5.03.) do Ośrodka Kultury Ochoty na kolejny koncert z cyklu WIECZORY BARDÓW. Koncert nosi tytuł "Czerwony Tulipan na Dzień Kobiet".

Podziel się ze znajomymi
Czerwony Tulipan w OKO
Czerwony Tulipan w OKO | OKO
Zespół wykonuje piosenki poetyckie i kabaretowe, jak nazywają je niektórzy "piosenki artystyczne". W programie koncertu, prócz piosenek autorskich zespołu, usłyszymy znane i lubiane utwory, m.in. „Będziesz moją panią” Marka Grechuty, „Wspomnienie” i „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, „Na moście Avignon” Ewy Demarczyk oraz „Tańczmy po miłości kres” Leonarda Cohena.

Czerwony Tulipan powstał w 1985 roku w Olsztynie. W skład zespołu wchodzi piecioro artystów: Ewa Cichocka (aktorka, tancerka), Krystyna Świątecka (wokalistka, flecistka), Stefan Brzozowski (kompozytor, wokalista, gitarzysta, odpowiedzialny za profil artystyczny grupy), Andrzej Czamara (gitarzysta solowy od 1992 r.) i Andrzej Dondalski (gitarzysta basowy od 2002 r.).

Zespół gra koncerty w całej Polsce oraz w Europie, USA i Kanadzie. Związany jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami - nie tylko miejscem zamieszkania. Inicjuje koncerty oraz przeglądy i festiwale na terenie Warmii i Mazur .

Koncert "Czerwony Tulipan na Dzień Kobiet" odbędzie się 5 marca o godz. 18.00 w sali koncertowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Grójeckiej 75.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto