"Rodzinny festiwal biegowy" w Gnieźnie!

15-03-2017

Wszystkich miłośników biegania i dobrej zabawy zapraszamy do udziału w „Rodzinnym festiwalu biegowym”, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Antosia Cichego. Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje!

Podziel się ze znajomymi
Rodzinny festiwal biegowy
Rodzinny festiwal biegowy | Supermarket Piotr i Paweł
 „Rodzinny festiwal biegowy”, którego organizatorem jest Supermarket Piotr i Paweł, odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia na boisku SP nr 12 w Gnieźnie. Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00, co istotne zawodnicy mogą przystąpić do biegu i zakończyć go w dowolnym momencie. Nie ma pomiaru czasu, nie liczy się też przebyty dystans! Warunkiem uczestnictwa w biegu jest uiszczenie dobrowolnej opłaty do puszki kwestarskiej z przeznaczeniem na leczenie podopiecznego Fundacji Koniczynka „Zdążyć z pomocą” Antoniego Cichego. Numer startowy upoważnia także do uczestnictwa w licytacji interesujących fantów.

Ale „Rodzinny festiwal biegowy” to również rozgrzewka przy Zumbie, pokazy Capoeiry, karate, walk MMA, ratownictwa medycznego. Oprócz tego wóz strażacki i radiowóz policyjny, zawodnicy GTM Start Gniezno, bezpłatny pomiar ciśnienia krwi, malowanie twarzy, zabawa z wielkimi bańkami mydlanymi, konkurs wyciskania sztangi i wiele innych atrakcji.

Odbędzie się również zbiórka plastikowych nakrętek a na finał koncert Hip Hop ( Rafi, Lont&Kowall)! 

Patronat medialny nad „Rodzinnym festiwalem biegowym” objęło Radio PLUS Gniezno.
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto