Beauty Day w Gnieźnie

19-03-2017

Zapraszamy na trzecie „Targi mody, zdrowia i urody Beauty Day” do Miejskiego Ośrodka Kultury. Podczas tegorocznej edycji pomagać będziemy Olimpii, Gabrysi i Jasiowi.

Podziel się ze znajomymi
Beauty Day
Beauty Day | MOK Gniezno
Tegoroczna edycja „Targów mody, zdrowia i urody Beauty Day” odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia. Początek o godzinie 11.00!

Na scenie z występami tanecznymi zaprezentują się: Euforia Gniezno, Flash Group Jung, Becia Zumba Team, Maciej Dziel, Trap Zone Studio l i Los Locos.
Ponadto odbędą się prezentacje i pokazy: Sklep Karolina odzież XXL, Only One, Atelier u Magdy Styl i Wizaż, PHU Mix pokaz sukien wieczorowych i ślubnych, Tanie Ubranie, Ivet Fashion, Bebe Bonito – pokaz mody dziecięcej, Showroom.gn.

Na Beauty Day odbędą się także koncerty. Publiczności zaprezentuje się: Grupa wokalna Juliana Kuczyńskiego, Beekz, Mood Band, The Black Bones, Zagrali i poszli, Mesabi.

Z kolei na Zielonym zapleczu MOK zostanie zlokalizowana strzelnica jak również odbędzie się prezentacja motocykli, aut sportowych i ciężarowych, straży pożarnej i policji. Będą też dmuchane zjeżdżalnie i stoisko gastronomiczne. 

Podczas trwania targów Stowarzyszenie Żyrafa Serce Sercu przeprowadzi zbiórkę na rzecz Jasia Brzóstowicza, Gabrysi Hopci i Olimpii Niewiadomskiej. Odbędzie się również zbiórka nakrętek plastikowych Weronisi Szewczyńskiej.

Serdecznie zapraszamy!
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto