Zapraszamy na "Prymasowski Piknik Rodzinny"

10-05-2017

Prymas Polski i Radio PLUS Gniezno zapraszają w sobotę 20 maja na „Piknik rodzinny 2017”, który odbędzie się na Placu św. Wojciecha!

Podziel się ze znajomymi
Prymasowski Piknik Rodziny
Prymasowski Piknik Rodziny | Prymas Polski
Piknik to inicjatywa Prymasa Polski zachęcająca rodziny z terenu Archidiecezji Gnieźnieńskiej do wspólnego spędzania wolnego czasu bez względu na wiek. Tego dnia w Gnieźnie odbędzie się także Archidiecezjalny Dzień Lektora, dlatego lektorów również zapraszamy do Gniezna z całymi rodzinami!

Impreza rozpocznie się około godziny 15.30. Wszyscy, którzy odwiedzą plac u stóp katedry mogą liczyć na atrakcje zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Jak zapowiada organizator pikniku ks. Jakub Dębiec, szef Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, obok atrakcji dla dzieci takich jak dmuchany zamek, czynne będą różnorakie stoiska i warsztaty. Na najmłodszych czekają konkursy i zabawy, na starszych grill i inne pyszności. Od 16.00 do 19.00 trwać będą także występy muzyczne i wokalne. Na scenie zaprezentują się:

 
- Zespół Świerszcze z Trzemeszna
- Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe
- Wołyński Państwowy Chór Ludowy

O godzinie 19.00 gwiazda pikniku czyli „Golec u’Orkiestra”!Zapraszamy serdecznie i przypominamy Prymasowski Piknik Rodzinny już w sobotę 20 maja!

Patronat medialny Radio PLUS Gniezno
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto