VII DYKTANDO WIELICKIE

12-05-2017

20 maja 2017 roku, w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego, odbędzie się kolejna edycja lokalnego konkursu ortograficznego. Tym razem autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.

Podziel się ze znajomymi
VII DYKTANDO WIELICKIE
VII DYKTANDO WIELICKIE
Po konkursie zapraszamy, zarówno uczestników jak i osoby, które nie biorą udziału w konkursie, na spotkanie autorskie. W tym roku gościem specjalnym będzie Tomek Michniewicz, znany reporter, podróżnik i autor książek m. in. Samsara, Swoją drogą, Świat równoległy. Na spotkanie z Tomkiem Michniewiczem jest wstęp wolny, ale aby wziąć udział w samym konkursie trzeba się zarejestrować.

ZGŁOSZENIA: 25 kwietnia 2017 - 17 maja 2017
A) ZGŁOSZENIA PRZEZ INTERNET: wypełnij odpowiedni formularz w systemie EVENEA https://7wielickiedyktando.evenea.pl/ (od godz. 16:00)
B) ZGŁOSZENIA ZA POMOCĄ KARTY ZGŁOSZENIA (pobierz kartę zgłoszenia w pdf):
1) WYDRUKUJ – WYPEŁNIJ – PODPISZ – ZESKANUJ – WYŚLIJ JAKO ZAŁĄCZNIK na adres dyktando@biblioteka.wieliczka.eu (decyduje data wpłynięcia e-maila)
2) WYDRUKUJ – WYPEŁNIJ – PODPISZ – WYŚLIJ FAXEM NA NUMER 012 288-23-44 (decyduje data wpłynięcia faxu)
3) WYDRUKUJ – WYPEŁNIJ – PODPISZ –WYŚLIJ POCZTĄ TRADYCYJNĄ na adres PiMBP w Wieliczce, ul. Żwirki i Wigury 2, 32-020 Wieliczka (decyduje data dostarczenia listu do biblioteki)
4) WYDRUKUJ – WYPEŁNIJ – PODPISZ – dostarcz do dowolnej biblioteki w gminie Wieliczka lub powiecie wielickim (decyduje data dostarczenia listu do biblioteki)
Więcej informacji: dyktando@biblioteka.wieliczka.eu, 12 278 30 75
Patronem medialnym jest Radio Plus


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto