Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego

13-06-2017

W najbliższą sobotę (17 czerwca) na terenie Uczelni Łazarskiego odbędzie kolejna akcja popularyzująca zdrowy styl życia. W programie – porady i konsultacje lekarskie.

Podziel się ze znajomymi
Dzień Zdrowia Łazarski
Dzień Zdrowia Łazarski
"Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego" odbywa się już po raz szósty. Jego celem jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia właściwego stylu życia. Dotychczas przeprowadziliśmy w sumie 4200 badań i konsultacji specjalistycznych – przypomina Ewelina Milan, koordynator Działu Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych.

W trakcie tegorocznego wydarzenia będzie można wykonać: spirometrię, badanie ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, słuchu, wzroku czy badanie składu ciała – mówi Gracjan Krupski, wiceprezes Fundacji Uczelni Łazarskiego. Organizatorzy zapraszają również do skorzystania z konsultacji położnych, dietetyka i trenera personalnego

W ramach programu „NIE nowotworom u dzieci” zostanie udostępniony specjalny ambulans, w którym będą wykonywane profilaktyczne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat (obowiązują wcześniejsze zapisy). Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne. Kto jeszcze nie próbował, będzie mógł sprawdzić swoje siły w nordic walking.

"Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego" - sobota (17 czerwca) na terenie Uczelni Łazarskiego Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od Metra Wilanowska. Godz: 10.00-15.00. Dodatkowe informacje znaleźć można w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego- www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto