Piknik z Tatą w Lesie Bielańskim

13-06-2017

Tradycyjnie w okolicy Dnia Ojca Dobre Miejsce w Lesie Bielańskim zaprasza wspólne świętowanie na Pikniku z Tatą. Tym razem w niedzielę 18 czerwca. W programie mnóstwo zabaw i atrakcji dla całych rodzin.

Podziel się ze znajomymi
Piknik z Tatą
Piknik z Tatą | Dobre Miejsce
O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza Święta. Po niej nastąpi koncert zespołu „Warszawska Kapela z Targówka” który zaprezentuje piosenki folkloru warszawskiego, a także w stylu retro. Na najmłodszych czeka przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka oraz warsztaty z przygotowywania lalek teatralnych.

W programie także: warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa”, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, chodzenie na taśmie i animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej Paradiso, bufet i grill plenerowy, kiermasz rękodzieła nowoczesnego i ludowego i swojskiego jadła. Podczas Pikniku z Tatą nie zabraknie męskich atrakcji, jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, radiowozu czy supernowoczesnej śmieciarki.

Będzie także fotobudka, gdzie będzie można za darmo zrobić sobie rodzinne zdjęcie pamiątkowe.

Piknik z Tatą - niedziela 18 czerwca, od 10.00 do 15.00. Kompleks Dobrego Miejsca i parafii pw. bł. E. Detkensa. Ul. Dewajtis 3. Wstęp wolny.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto