WIWAT AKROBATYKA w Warszawie

11-09-2017

W sobotę 23 września w Warszawie rozpocznie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej pod hasłem „Wiwat akrobatyka“. Potrwa 5 kolejnych weekendów.

Podziel się ze znajomymi
Wiwat Akrobatyka
Wiwat Akrobatyka
„WIWAT AKROBATYKA“ to największe cyrkowe wydarzenie w Polsce –. Tegoroczny program skupi się na ludzkich możliwościach: pokonywaniu własnych słabości, biciu kolejnych rekordów i przekraczaniu ograniczeń ludzkiego ciała.

W programie m.in.: akrobacje na odskoczniach i pokazy na trapezie oraz widowiskowy i emocjonujący pokaz motorów w kuli śmierci . Nowoczesnym elementem spektaklu będzie budzący niezwykłe emocje widzów pokaz motorów w kuli śmierci. To skrajnie niebezpieczny numer kaskaderski dla widzów o mocnych nerwach.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej to nie tylko show, ale także konkurs - w szranki o statuetkę Złotego Clowna staną artyści z Polski, Brazylii, Rumunii, Szwecji, Włoch, Węgier i Austrii. Na Galowym Przedstawieniu oceni ich profesjonalne Jury. Zostanie przyznana także nagroda najbliższa sercu każdego artysty – nagroda publiczności. Każdy widz będzie miał możliwość oddania głosu na ulubionego artystę Festiwalu.

Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 23 września – 22 października (soboty – 14.00 i 18.00 i niedziele – 12.00 i 16.00) i będzie miał miejsce pod największym w Europie namiotem cyrkowym, zwanym katedrą, obok Centrum Handlowego Wola Park, przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto