„Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”

11-09-2017

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Są to Spacery edukacyjne z Przewodnikiem po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych Zgromadzeń.

Podziel się ze znajomymi
 „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”
„Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”
Wędrówki odbywać się będą we wskazane przez Organizatora niedziele września i października 2017 r. (dla turystów zgłaszających się indywidualnie) oraz w dowolne dni (po potwierdzenie dat i godzin z Przewodnikiem) w okresie od 13 września do 20 października 2017 r. (dla pięciu grup zorganizowanych).
Warunkiem uczestnictwa w Spacerze jest wypełnienie i podpisanie „Karty zgłoszenia”: dla grup składających się z indywidualnych zgłoszeń (załącznik nr 1) lub grupowej (dla grup zorganizowanych - załącznik nr 2 regulaminu) oraz przekazanie jej Przewodnikowi: poprzez przesłanie skanu „Karty zgłoszenia” na adres tr.przewodnik1@wp.pl lub przekazanie Mu oryginału „Karty zgłoszenia” przed Spacerem. „Kartę zgłoszenia” będzie można wypełnić także na miejscu (formularze u Przewodnika).

W celu potwierdzenia wolnych miejsc, terminów itp. wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z Przewodnikiem: 606-100-009, a następnie przesłania drogą mailową na adres tr.przewodnik1@wp.pl wstępnej rezerwacji.Szczegółowe zasady zapisów, rezerwacji terminów oraz „Karty zgłoszenia” opisane są i załączone w Regulaminie Spacerów zamieszczonym na stronie www.idmjp2.pl
Terminy Spacerów wyznaczone przez Organizatora dla zgłoszeń indywidualnych: początek godz. 15.00 w niedziele: 17 i 24 września 2017 r. oraz 1 i 8 października 2017 r.
Każda wędrówka (dla zgłoszeń indywidualnych i grupowych) rozpoczyna się przed Pustelnią św. Brata Alberta.
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
UDZIAŁ W SPACERACH JEST NIEODPŁATNY!


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto