X Międzynarodowy Turniej Judo

13-09-2017

W dniach 16.09. i 17.09., na hali Uczniowskiego Klubu Sportowego JUDO Wolbrom przy ul.Leśnej 2 odbędzie się kolejna, dziesiąta już edycja "Międzynarodowego Turnieju Judo".

Podziel się ze znajomymi
Turniej Judo
Turniej Judo
Swój udział potwierdziły już ekipy z Węgier, Rumunii, Ukrainy, Czech i Słowacji, a także kluby z całej Polski. Do rywalizacji przystąpią również zawodnicy i zawodniczki reprezentujące barwy UKS JUDO WOLBROM a wśród nich zawodniczki , które w tym roku zdobyły już : 7 miejsce na Mistrzostwach Świata w Santiago de Chile oraz 3 miejsce w Mistrzostwach Europy, Drużynowe Mistrzostwo Polski .
W sobotę do walki staną zawodnicy z kategorii wiekowej młodzicy, juniorzy i juniorzy młodsi natomiast w niedzielę na matę wyjdą dzieci. Turniej swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i gminy Wolbrom, który także będzie gościem. Obok reprezentacji włodarzy miasta na trybunach zasiądą także przedstawiciele firm sponsorujących klub, przedstawiciele mediów, rodzice zawodników i miłośnicy sportów walki. Dodatkowego prestiżu dodaje także zapowiadana wizyta prezesa Polskiego Związku Judo.
Organizatorzy wydarzenia zadbali o transmisję na żywo, którą będzie można zobaczyć w internecie a link zostanie zamieszczony na stronie klubu www.judowolbrom.pl oraz na Facebook.
Podczas imprezy do dyspozycji gości będzie sklep z odzieżą i akcesoriami do sztuk walk, zaplecze gastronomiczne i sklepik z gadżetami. Dochody zostaną przekazane na rzecz działalności klubu.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto