Nie piję, bo kocham - kampania społeczna rusza w Warszawie

23-09-2017

Sobota 23 września to dzień inauguracji ogólnopolskiej kampanii społecznej NIE PIJĘ, BO KOCHAM. Akcja rozpoczyna się happeningiem edukacyjnym „Świadek Wolności”.

Podziel się ze znajomymi
Świadek Wolności
Świadek Wolności
Kampania jest odpowiedzią Ruchu Światło-Życie na ogłoszony rok trzeźwości Narodu. Wśród Ambasadorów kampanii promującej trzeźwość i abstynencję znaleźli się m.in. Aleksandra Socha, Paweł Zagumny, Krzysztof Hołowczyc, Radosław Pazura i Dorota Chotecka-Pazura, Sławo-mir Szmal, Dariusz Kowalski, Monika i Marcin Gomułkowie, Agnieszka Musiał, Ksawery Szlenkier i Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, Jacek Pulikowski, Brygida Grysiak, Natalia Niemen, Weronika Kostrzewa, Mariusz Siebert, Joanna Mazur i Michał Stawicki, Jan Budziaszek czy Marcin Kwaśny.

Organizatorzy i Ambasadorzy zapraszają na spotkanie na Pl. Piłsudskiego w Warszawie. Wśród wielu wydarzeń edukacyjnych, niewzykle atrakcyjnei zawpowiada się widowisko „Świadek Wolności”. Wezmą w nim udział m.in. New Life’m, Krzysztof Cugowski, Adam Krylik, Dariusz Kowalsk i Radosław Pazura. Wcześniej natomiast odbędą się spotkania m.in. z Arką Noego oraz raperem Arkadio.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto