Konferencja dotycząca rozwoju kanałów w Social Media pod patronatem Radia PLUS Gniezno.

03-10-2017

W sobotę 14 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się konferencja dla Influencerów, oraz Przedsiębiorców, dotycząca rozwoju kanałów w Social Media. Sześć, konkretnych wykładów. Potężna dawka wiedzy. Musisz tam być!

Podziel się ze znajomymi
Konferencja
Konferencja | Blogocentrum
Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan wydarzenia, któremu patronuje Radio PLUS Gniezno: 
 
1. Magdalena Bek - socjolog, strateg, pasjonatka mediów społecznościowych. Pomagam oswoić social media i dobrze ich używać. Tworzę strategie w mediach społecznościowych, audyty, plany komunikacji i promocji. Swoją wiedzą dzielę się na blogu magdabek.pl 
 
 
TEMAT: Jak docierać do klientów poprzez media społecznościowe? 7 sposobów, które warto wypróbować
 
 
2. Bartosz Pussak - Instagram: https://www.instagram.com/bartoszpussak/YouTube: https://www.youtube.com/user/TenCalyJAFacebook: https://facebook.com/CalyJaBlog: http://www.calyja.pl
 
 
TEMAT: Instastory - mój dzień trwa 15 sekund
 
 
3. Klaudia Fotyniuk - BlogoMarka. Ekspert ds. Public Relations, psycholog biznesu, strateg biznesowy. Autorka projektu rozwojowego dla twórców internetowych - BlogoMarka, w ramach którego uczy jak budować unikalną markę i rozwijać blogobiznes. Na co dzień doradza firmom i markom osobistym, tworzy strategie komunikacji i biznesu, a także dba o wizerunek. W jej portfolio znalazły się firmy z obszaru mody, health&wellnes, dóbr luksusowych, finansów, rozrywki, budownictwa, kultury, sportu, IT, telekomunikacji czy NGO's - m.in.: Giełda Papierów Wartościowych, UPC Polska, Warbud, Przewozy Regionalne, Google, Narodowe Centrum Kultury, Virgin Mobile, Harvard Club of Poland czy Adam Małysz. Wierzy, że dobro wraca, dlatego angażuje się w projekty pro publico bono oraz promuje marketing wartości.
www.blogomarka.pl 
 
 
TEMAT: Marka online - jak monetyzować swoją obecność w social media?
 
 
4. Iwona Pekała - Popek - z wykształcenia jestem ogrodnikiem. Nigdy nie zakładałam ogródków, ale pracowałam w Instytucji zajmującej się ochroną roślin. W trakcie tej pracy zakochałam się w roślinach ozdobnych, zrobiłam kurs florystyczny i zmieniłam pracę na kwiaciarnię. Potem prowadziłam swoją kwiaciarnię, a potem trochę się pozmieniało... Zamknęłam kwiaciarnię, urodziłam dziecko, przeprowadziłam się w okolice Poznania i wychowywałam syna. On za chwilę skończy 4 lata. Szukałam sposobu na łączenie dziecka i namiastki pracy zawodowej. Nie bardzo lubię pisać, mam bloga, ale posty to dla mnie męczarnia... Nagrałam pierwszy film, wymyśliłam koncepcję, format i wrzuciłam na YouTube. Najpierw bardzo skupiałam sie na przekazie merytorycznym. Chciałam uczyć ludzi układania kwiatów i chciałam to robić bardzo profesjonalnie, ale z czasem moje filmy się skróciły o połowę, bo teraz wiem, ze nadmiar informacji nie jest wskazany :)
 
 
TEMAT: You tube: Jak zacząć, czego potrzebujesz na początek, jak wybrać ciekawy temat i niszę, jak sprawdzić czy YouTube jest dla Ciebie. Jak promować produkty na YouTube i czy własny kanał się opłaca. 
 
 
5. Joanna Derehajło aka Joannade, www.trendspy.pl | Przez ostatnie 8 lat zawodowo surfuje w strefie online, pracując dla marek jako conent manager. Od 4 lat skoncentrowana na prognozowaniu trendów i budowaniu strategii online/offline dla wybranych firm. Kręcą ją nowe technologie, uwielbia zwariowane oblicze YouTube'a. W między czasie blogerka, czynnie uczestnicząca w eventach i ciekawych wydarzeniach. Słyszysz "strategia", myślisz "Joannade!". P.S. Jeśli ładnie poprosisz, to może zaśpiewa dla Ciebie jakiś anglojęzyczny hit.
 
 
TEMAT: EMPATIA + TRENDY = Social Media Success Story, Joannade www.trendspy.pl
 
6. ALTOM - www.altom.pl
 
 
TEMAT: Wspólpraca z blogosferą i Influancerami na konkretnych przykładach - to naprawdę ma sens!
 
Godziny wydarzenia :
 
Rejestracja od godziny 8:00
 
Prelekcje od godziny 9:00 - 15:00
 
Zakończenie wydarzenia z podsumowaniem 15:00-16:00

Rejestracja internetowa odbywa się tutaj i trwa do 12.10!

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto