Gra Miejska

12-10-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej Śladami Świętych Brata Alberta i Jana Pawła II, która rozpocznie się o godzinie 10.00, w sobotę 14 października 2017 r.

Podziel się ze znajomymi
Gra Miejska
Gra Miejska
Gra poświęcona jest dwóm wielkim polskim świętym. Jej tematem przewodnim będzie poszukiwanie miejsc związanych z ojcem Świętym, Janem Pawłem II oraz świętym Bratem Albertem, a także bliższe zapoznanie się Uczestników Gry z krakowskim okresem życia zarówno Brata Alberta, jak i Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II.
Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie: http://idmjp2.pl/index.php/pl/1559-gra-miejska-sladami-swietych-brata-alberta-i-jana-pawla-ii
By wziąć udział w Grze Miejskiej wystarczy stawić się w miejscu zbiórki, przy ul. Basztowej 4 w Krakowie wraz z wypełnioną „Kartą zgłoszenia” i przekazać ją Organizatorowi. Kartę będzie można wypełnić również na miejscu.
Zgłoszenie udziału w Grze możliwe jest także drogą mailową. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 października 2017 r. na adres e-mail: dorota.boczkowska@idmjp2.pl
Dla uczestników którzy zrealizują Grę miejską od początku do końca Organizator przewiduje pamiątkowe gadżety.
Patronem medialnym jest Radio Plus

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto