Dzień Kobiet w stylu FOLK

06-02-2018

Już 10 marca zapraszamy do Hotelu Lenart w Wieliczce na niezwykłe świętowanie Dnia Kobiet. Jedną z głównych atrakcji będzie pokaz mody Folk Design a do tego wyjątkowy muzyczny gość. Wieczór uświetni występ grupy Zakopower.

Podziel się ze znajomymi
Dzień Kobiet
Dzień Kobiet
Zakopower to ujmując skrótowo folkowa „dusza” obleczona rockowym „ciałem”. Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych. Zespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa około 100 koncertów rocznie. A już 10 marca zaśpiewa w Hotelu Lenart w Wieliczce.
Aneta Larysa Knap – twórczyni min. kierpcy na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice. Prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością w branży odzieżowej. Zajmuje się tworzeniem nowatorskiego stylu bazującego na dotychczasowych kanonach emblematów góralskiego folkloru - scalenia w jedno codzienności i funkcjonalności z nieskazitelnym charakterem rejonu Podhala.
Więcej informacji na stronie www.hotellenart.pl
Patronem medialnym jest Radio Plus.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto