Wypełniamy PIT-y

06-04-2018

Już w najbliższą środę (11 kwietnia) odbędzie się siódma edycja akcji "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego". Specjaliści podpowiedzą, jak uzupełnić dokumenty.

Podziel się ze znajomymi
Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego
Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego
Jak wypełnić PIT? O czym trzeba pamiętać? Jak wskazać Organizację Pożytku Publicznego, której chcemy przekazać 1%? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas akcji "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego".

Celem akcji jest bezpłatna pomoc przy wypełnianiu rocznych deklaracji podatkowych PIT osób fizycznych. Zaproszeni specjaliści pomogą rozwiązać zawiłości podatkowe, udzielą szczegółowych wyjaśnień dotyczących m.in. korzystania z ulg podatkowych (ulgi na dzieci, rehabilitacyjnej, dla honorowych krwiodawców), przesyłania zeznań PIT przez Internet, przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
 
Podczas akcji będzie także dostępny punkt przyjmowania zeznań PIT za 2017 r. dla mieszkańców dzielnicy Mokotów. Zaplecze merytoryczne przedsięwzięcia przy rozliczeniu osób fizycznych zapewni Urząd Skarbowy Warszawa Mokotów.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą niezbędnych dokumentów.

Akcja odbędzie się w środę 11 kwietnia, w godzinach 11:00-18:00, w Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od stacji Metra Wilanowska).Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto