II Festiwal Smaków Foodtrucków pod naszym patronatem!

09-05-2018

Już po raz drugi Festiwal Smaków Food Trucków zawita do Pierwszej Stolicy! Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe już 19 i 20 maja 2018 na Rynku w Gnieźnie!

Podziel się ze znajomymi
Festiwal
Festiwal | Food Trucki
Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne rozpoczęcie sezonu. Organizatorzy zaprosili około 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz drugi zawita do Gniezna.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu w Gnieźnie.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
- strefa dla dzieci,
- strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
- zawody kulinarne z nagrodami,
- gra terenowa z nagrodami,
oraz wiele więcej.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności festiwalu.

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami.
Data: 19 i 20 maja 2018
Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Rynek w Gnieźnie
Wstęp bezpłatny.

Współorganizator:
Miasto Gniezno

Partnerzy:
Miasto Gniezno
Dobre Moce Baltica
Browar Amber 

Patronat medialny nad tym niezwykle smacznym weekendem objęło Radio PLUS Gniezno

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto