Dzień Zdrowia w Łazarskim

05-06-2018

Jak co roku Uczelnia Łazarskiego zaprasza na spotkania z ekspertami, którzy poradzą jak dbać o zdrowie. Patronat nad wydarzeniem, które odbędzie się 16 czerwca, objęło Radio Plus Warszawa.

Podziel się ze znajomymi
Dzień Zdrowia
Dzień Zdrowia
„Dzień Zdrowia” na Uczelni Łazarskiego odbywa się już po raz siódmy. Jak co roku, lekarze specjaliści oraz eksperci związani z problematyką zdrowia fizycznego i psychicznego będą udzielać porad medycznych, zachęcać do wykonania bezpłatnych badań kontrolnych oraz propagować wśród uczestników zdrowy tryb życia.

Zainteresowani będą mogli wykonać bezpłatne badania, a następnie odbyć konsultacje lekarskie i zweryfikować wyniki badań. Dodatkowo, uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość rozmowy i uzyskania porad od specjalistów klinicznych, terapeutycznych oraz osób propagujących zdrowy tryb życia.

16 czerwca 2018 roku w godzinach 10:00 - 15:00 na terenie kampusu Uczelni Łazarskiego przy ulicy Świeradowskiej 43 (10 minut pieszo od stacji Metro Wilanowska) będzie można: wykonać badania spirometryczne, zbadać ciśnienie krwi oraz poziom glukozy. Po raz kolejny w ramach akcji „NIE nowotworom u dzieci” najmłodsi w wieku od 9 miesięcy do 6 lat będą mogli skorzystać z profilaktycznych badań USG pozwalających na wczesne wykrycie nowotworu w narządach wewnętrznych.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na udział w wydarzeniu, będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, uzyskania porady ortodonty i higienistki z jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Europie. Odbędzie się także kurs i pokaz pierwszej pomocy oraz trening techniki maszerowania z kijkami - Nordic walking.

Tego dnia odbędzie się również Dzień Otwarty Wydziału Medycznego Uczelni Łazarskiego. Studenci zainteresowani rekrutacją na studia medyczne będą mogli zwiedzić sale dydaktyczne, zapoznać się z ofertą studiów oraz porozmawiać ze studentami i wykładowcami akademickimi.
Organizatorem wydarzenia jest: Uczelnia Łazarskiego.Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto