Piknik z Tatą z Radiem Plus Warszawa

19-06-2018

Już w najbliższą niedzielę (24 czerwca) w Dobrym Miejscu odbędzie się 10. edycja wielkiego familijnego święta. Na Piknik z Tatą w Lesie Bielańskim, przy ul. Dewajtis 3 zapraszamy całe rodziny!

Podziel się ze znajomymi
Piknik z Tatą
Piknik z Tatą | Dobre Miejsce
Podczas tegorocznego Pikniku z Tatą w Lesie Bielańskim (godz. 10.00-15.00) nie zabraknie męskich atrakcji - prezentacji wozu bojowego Straży Pożarnej czy zdalnie sterowanego modelu TIRa.

O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza święta. Pod koniec Eucharystii, jak co roku, odbędzie się uroczyste ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu "Odważni". Po liturgii nastąpi koncert zespołu „La Pallotina”. Na najmłodszych czekają: warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa”, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej, bufet i grill plenerowy.

Na scenie plenerowej odbędą się także wykłady z zakresu bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych zorganizowane przez grupę FotelikINFO.

24 czerwca (niedziela), godz. 10.00-15.00, Kościół Pokamedulski i plac przed kościołem, ul. Dewajtis 3 za kompleksem Dobrego Miejsca.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto