4 Święto Gminy Bochnia coraz bliżej!

29-06-2018

Już 7 i 8 lipca Wójt Gminy Bochnia oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zapraszają na kolejne Święto Gminy Bochnia, które odbędzie się na boisku sportowym KS Victoria Słomka-Gawłów.

Podziel się ze znajomymi
4 Święto Gminy Bochnia
4 Święto Gminy Bochnia
Jak co roku rozpoczniemy niezwykle emocjonującym i pełnym ciekawych konkurencji Turniejem Sołectw, w którym sołtysi i mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.
Popołudniu, od godziny 18:00 będzie królować muzyka disco. Rozpocznie zespół POWER PLAY, znany m.in. z takich hitów jak: ,,Co ma być to będzie’’, ,,Kochaj mnie’’, ,,Lubisz to lubisz’’. Następnie na scenie pojawi się zespół WEEKEND z kultowym utworem ,,Ona tańczy dla mnie’’. Około godziny 22:00 niezastąpiony DJ Marco zaprosi wszystkich na całonocną, autorską dyskotekę pod gwiazdami.
Niedzielne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 14:00 „Świętem Latawca”. Na tą okazję zostały przygotowane liczne gry i zabawy dla całych rodzin, w których będzie można powalczyć o atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie oczywiście konkursu na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany latawiec.
Występy scenicznie rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”. Po nich wysłuchamy koncertu niezwykle utalentowanych młodych laureatów Gminnego Konkursu Wokalnego. Następnie będziemy mogli obejrzeć uczestników X edycji programu „Mam Talent” – Orkiestrę Dętą Baczków, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.
O 20:30 wystąpi gwiazda Święta Gminy Sylwia Grzeszczak z Zespołem. Wokalistka wydała dotychczas 4 albumy studyjne, a większość singli stało się niekwestionowanymi przebojami, które błyskawicznie podbiły serca publiczności, m.in.: ,,Małe rzeczy’’, ,,Sen o przyszłości’’, ,,Tamta dziewczyna’’, ,,Pożyczony’’, ,,Księżniczka’’, zajmując pierwsze miejsca na liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W czasie tego wyjątkowego koncertu wspólnie z Sylwią Grzeszczak jedną z jej piosenek zaśpiewa zwyciężczyni gminnego konkursu na najlepszego młodego wokalistę.
Koncert Sylwii Grzeszczak zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni, po którym najwytrwalsi goście będą mogli się jeszcze bawić z ELECTRIC GIRLS – najbardziej rozchwytywanym, kobiecym zespołem na rynku eventowym!!!

Przez cały weekend będą na Państwa czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki oferowane przez profesjonalny lunapark JN-LUNAPARK.
Patronem medialnym jest Radio Plus

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto