Zapraszamy na Święto Ziemi Gdowskiej

27-07-2018

Amatorów dobrej zabawy zapraszamy do Gdowa w pierwszy weekend sierpnia, aby wspólnie bawić się w czasie kolejnego Święta Ziemi Gdowskiej.

Podziel się ze znajomymi
Święto Ziemi Gdowskiej
Święto Ziemi Gdowskiej
Zapowiada się niezapomniana impreza pełna atrakcji, w czasie której każdy znajdzie coś dla siebie.

W sobotę początek zabawy od godz. 17, kiedy wystąpią zespoły Expert, Modern Band, deFlik oraz Ostatni w Raju. Sobotni wieczór to spotkanie z gwiazdami Disco: formacją Jorrgus oraz zespołem Łobuzy, po którym zaplanowane jest Dance Party z DJ.

Niedzielne świętowanie rozpocznie się już o godzinie 15-tej, od programu „Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo” skierowanym do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Na scenie zaprezentuje się Lady Fama, której towarzyszyć będzie Myszka Miki, a do tego tysiące baniek mydlanych, sztuczny śnieg, wietrzni tancerze, ogromny dym i deszcz cukierków.

W części oficjalnej, o godzinie 16.15, zatańczymy Poloneza dla Niepodległej, zostaną wręczone medale okolicznościowe oraz nastąpi otwarcie i zaprezentowanie nowych stref rekreacyjnych na Zarabiu. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy mogli wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej Gminy Gdów, a po niej sceną zawładną tancerze z Omnia Dance i GG Dance Crew z Jodo Gym. Nie lada emocje czekają podczas części sportowej, w której zawodowi strongmani oraz osoby chętne z publiczności będą mogły sprawdzić swoje siły w walce z ciężarami. Ponownie w muzyczne klimaty wprowadzi nas zespół Tequila Band. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będą bracia z Rzeszowa czyli zespół Pectus. Jak zawsze będzie można miło spędzić czas w strefie gastronomicznej i w lunaparku.

Podobnie jak w ubiegłym roku, podczas Święta Ziemi Gdowskiej, zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać fundusze na leczenie i rehabilitację Łukasza Mardosza z Niewiarowa. Ponadto ok. godziny 19.00 przedstawiciele siłowni Jodo Gym przeprowadzą na ten cel licytację gadżetów z autografami znanych sportowców.
Patronem medialnym jest Radio Plus


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto