Rodzina Wolności

03-08-2018

OIKiP Myślenice zaprasza na Rodzinną Grę Terenową "Rodzina Wolności". Jest to seria czterech wycieczek na terenie powiatu myślenickiego połączona z piknikami rodzinnym, na których czeka na was moc atrakcji!

Podziel się ze znajomymi
Rodzina Wolności
Rodzina Wolności
Chcecie aktywnie spędzić czas w rodzinnym gronie odkrywając fascynujące historie miejsc leżących w waszej okolicy? Lubicie spacery w otoczeniu pięknej przyrody i zapierających dech krajobrazach? Wasze dzieci ciągle wpatrują się w ekran komputera ? To impreza właśnie dla was! Czego potrzebujecie? Smartphona z dostępem do internetu, trochę chęci i odrobinę wolnego czasu!

Jesteście zapracowani i obawiacie się, że to nie dla was? Rozumiemy to i wychodzimy wam naprzeciw. Dlatego na zrobienie każdego zadania macie aż 2 tygodnie! Przygotowaliśmy 4 trasy, których trudność wzrasta wraz z trwaniem gry jednak czasowo nie poświęcicie na nie więcej niż 4-5 godzin. Wygodna w obsłudze aplikacja pozwoli wam sprawnie poruszać się w terenie, a swoją treścią wzbogaci waszą wiedzę. Po każdym etapie przygotowujemy dla was plenerową imprezę podsumowującą trasę na której spotkacie rekonstrukcje historyczne, występy kulturalne, a także spróbujecie lokalnych potraw. Do gry możecie dołączyć w każdym momencie jednak pamiętajcie że „kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi”

Za zadanie otrzymujecie przecież punkty – jeśli uzbieracie ich najwięcej trafiacie na weekendowy relaks w hotelu!
Zapisy i rejestracja rodzin już od 18 lipca wyłącznie za pomocą strony internetowej

www.rodzina-wolnosci.pl

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto