Biegi ultra w Gdańsku

12-09-2018

Ruszyły zapisy na niezwykły trójmiejski bieg. Już 8 grudnia biegacze spotkają się na starcie pierwszej, mikołajkowej edycji Garmin Ultra Race Trójmiasto, której start i meta będą zlokalizowane w Gdańsku.

Podziel się ze znajomymi
Zdjęcie
Zdjęcie
Biegi ultra zyskują na popularności. Dla biegaczy, dla których maraton nie stanowi już wyzwania, rozwiązaniem może być udział w biegach ultra. Za takie uważa się każdy dystans biegu, dłuższy od klasycznego maratońskiego. Garmin Ultra Race Trójmiasto, to nowa impreza dla wszystkich biegaczy spragnionych wyzwań i szukających nowych, ciekawych tras.


Zawodnicy będą mieli do wyboru jeden z czterech dystansów: ok. 80 km i ok. 50 km poprowadzonych przez malownicze tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz ok. 25 km i ok. 10 km w Lasach Oliwskich.
Zapisy już ruszyły! Aby wziąć udział w zawodach trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu www.ultrarace.pl. Więcej informacji na facebookowym profilu imprezy https://www.facebook.com/ultraracepl/.

Organizatorem zawodów są: Miasto Gdańsk, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku oraz Labosport Polska.Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto