Koncert charytatywny Golec uOrkiestra 10 listopada w Koszalinie

06-11-2018

Artyści wystąpią na zaproszenie Fundacji "Zdążyć z Miłością". Cel? Pomoc samotnym mamom z dziećmi oraz pomoc w leczeniu i rehabilitacji niepełnosprawnej pani Agnieszki.

Podziel się ze znajomymi
Są już do nabycia bilety na ten koncert
Są już do nabycia bilety na ten koncert
Zespół Golec uOrkiestra wystąpi 10 listopada o godz. 18.00 w Filharmonii Koszalińskiej. Będzie to koncert charytatywny Fundacji "Zdążyć z Miłością".

W tym roku dochód z koncertu będzie przeznaczony na pomoc nie tylko samotnym mamom, będącym pod opieką Fundacji. Część środków zostanie przekazana na pomoc w leczeniu i rehabilitacji niepełnosprawnej pani Agnieszki i na zakup endoprotezy stawu kolanowego. Jeśli ta operacja nie zostanie wykonana to ta młoda osoba mająca siedmioletnie dziecko będzie musiała poruszać się na wózku inwalidzkim i nie będzie mogła pracować jako psycholog w szpitalu. Całkowity koszt leczenia to suma około 50 tys. złotych, Fundacja chce pomóc w zebraniu części środków na leczenie pani Agnieszki.

Dodatkowo część środków zostanie przeznaczona na pomoc w rehabilitacji 3-letniej Zuzi w zespołem Westa i wodogłowiem. Dziewczynka nie chodzi, nie widzi, wymaga stałej rehabilitacji.

Kolejne dziecko to Przemek Pawluch, 3-letni chłopiec mający chorobę genetyczną, wymagający rehabilitacji ponieważ przestaje chodzić. Lekarze do końca nie zdiagnozowali choroby.

Jeśli chodzi o wsparcie mieszkanek mieszkań chronionych, prowadzonych przez Fundację Zdążyć z Miłością, to część pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczona na dofinansowanie specjalistów: psychologa, terapeuty, czy opiekuna mieszkania oraz wsparcie dla matek z mieszkań chronionych, jako dofinansowanie do czynszu i mediów (czynsz jest stosunkowo wysoki około 1300zł i 1200zł).

Bilety- cegiełki na koncert w cenie 100 i 120 zł są już do nabycia w kasie Filharmonii Koszalińskiej oraz w siedzibie Fundacji "Zdążyć z Miłością".

Patronat medialny nad koncertem sprawuje Radio Plus Koszalin.

Alicja Górska


Małgorzata Kaweńska- Ślęzak, prezes Fundacji Zdążyć z Miłością

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto