Polsko-węgierska gra terenowa

16-09-2018

Zapraszamy mieszkańców Bemowa i całej Warszawy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, wpisującym się w cykl imprez związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Będzie to "Polsko-węgierski marsz po niepodległość".

Podziel się ze znajomymi
Gra terenowa
Gra terenowa
Stowarzyszenie LOT Skarbiec Mazowiecki we współpracy z Gminą Bemowo organizują dwuetapowy rajd rowerowy oraz grę terenową pod wspólnym hasłem „Polsko-węgierski marsz po niepodległość”.

Do udziału zaproszeni są wszyscy interesujący się historią, a szczególnie wspólnymi dla Polaków i Węgrów dążeniami do odzyskania niepodległości. Poszczególne etapy rajdu i gry odnosić się będą do współdziałania obu narodów w XIX i XX wieku. Wydarzenie rozpocznie się pokazem filmu dokumentalnego o pomocy, którą Polacy otrzymywali od Węgrów w czasie II wojny światowej. Projekcja odbędzie w Urzędzie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, ul. Powstańców Śląskich 70, 22 września o godz. 10.00. W niedzielę 23 września organizatorzy zapraszają na spacer po zabytkowej części Bemowa.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz zasady gry znaleźć można na stronie www.skarbiecmazowiecki.org oraz na stronie Urzędu Gminy Bemowo m.st. Warszawy.Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto