Ponad 100 wydarzeń Festiwalu KORCZAK 2018

03-10-2018

Już 12 października rozpocznie się XXII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2018. W tym roku na widzów czeka ponad sto wydarzeń teatralnych.

Podziel się ze znajomymi
Festiwal Korczak
Festiwal Korczak
XXII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2018 trwać będzie od 12 do 19 października. Podczas tegorocznej prezentowane będą wyjątkowe, niecodzienne przedstawienia polskich teatrów. W repertuarze Festiwalu znajdą się propozycje dla niemowlaków, dzieci młodszych i młodzieży a także ich wychowawców. Festiwal to także wyjątkowa, weekendowa okazja do rodzinnej przygody z teatrem. Tradycyjnie 20 minut przed każdym spektaklem odbywać się będą happeningi teatralne.

W tegorocznym repertuarze nie zabraknie spektakli dla najmłodszych Widzów. W tym okresie życia dopiero zaczynają poznawać kształty, kolory, uczą się poznawać dźwięki… Z myślą o nich w ramach Festiwalu KORCZAK 2018 odbędzie się kilka spektakli przeznaczonych dla NAJ NAJÓW: PTASI BAJ, BLISKO, KOLOROWE DRZEWO, KSIĘŻYCOWO. Działania teatralne zachęcają małego Widza do obserwacji otaczającego świata, a tym samym w sposób wyjątkowy pobudzają jego zmysły, wpływają na jego rozwój.

Centrum festiwalowych wydarzeń będzie Teatr Powszechny im. Z. Hübnera w Warszawie. Festiwalowe przedstawienia odbędą się także w: Teatrze Lalek Guliwer, Teatrze Rampa na Targówku, Teatrze Ochoty. Więcej informacji na temat Festiwalu  znaleźć można tu: www.korczak-festival.pl.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto