Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego po raz dziesiąty!

31-10-2018

W sobotę, 3 listopada 2018r. o godz. 8:00 ruszy X Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego, w którym wezmą udział 43 drużyny siatkarskie z południowej Polski. Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar J. E. Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego prowadzony będzie na halach w Piekielniku, Lipnicy Wielkiej, Załucznem i Jabłonce.

Podziel się ze znajomymi
Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego
Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego
Rejestracja drużyn w dniu memoriału w Piekielniku, w salce katechetycznej w godz. 8:00 - 9:00. Msza Święta o godz. 9:00 w tutejszym kościele, po niej krótka modlitwa na cmentarzu przy grobie śp. Grzegorza. Oficjalne rozpoczęcie turnieju na poszczególnych halach sportowych o godz. 10:30. Rozgrywki przewidziane są do 18:00. Uroczysta gala na zakończenie turnieju odbędzie się o godz. 19:00 w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce, gdzie koncert da zespół KIWI.

Podczas memoriału w godz. 10:30-14:30 w Lipnicy Wielkiej odbędzie się zbiórka krwi. Trzeba ukończyć 18 lat i mieć ze sobą dowód osobisty. Oddanie krwi nic nie kosztuje, a może komuś uratować życie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do kibicowania oraz zachęcamy do oddawania krwi!

Dodatkowo w tym roku, jako kontynuacja ubiegłorocznej akcji Misie Ratownisie, zbierać będziemy nowe artykuły szkolne (kredki, malowanki, itp.) dla podopiecznych oddziału dziecięcego szpitala powiatowego w Nowym Targu. Rzeczy te można będzie zostawić w dniu turnieju na halach gdzie rozgrywany będzie turniej.

Grzegorz Wesołowski - Animator Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej pobłogosławiony 15.10.2005 roku. Człowiek o wielkim sercu, gorącym uśmiechu, pełen radości i apostolskiego zapału. Kochał życie i był jego świadkiem. Był zawsze uśmiechnięty i ten uśmiech oraz szalone pomysły sprawiały, że zjednywał sobie ludzi, którzy lgnęli do niego zapalani apostolskim entuzjazmem. Widział w swoim życiu cel i sens poświęcania się dla drugiego. Zmarł nagle podczas meczu siatkówki w dniu 04.11.2008 roku.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto