Świąteczny Targ Wiejski zagości przed starostwem!

06-12-2018

Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, tradycyjne potrawy, wędliny, a także muzyka na żywo i gwiazdkowe niespodzianki zagoszczą już w poniedziałek, 17 grudnia br., na Świątecznym Targu Wiejskim, któremu patronuje Radio PLUS Gniezno!

Podziel się ze znajomymi
Świąteczny Targ Wiejski
Świąteczny Targ Wiejski | Starostwo Powiatowe w Gnieźnie
Przed gnieźnieńskim starostwem powiatowym w godzinach od 10.00 do 16.00 pojawią się bożonarodzeniowe dekoracje oraz kilkanaście stoisk pełnych regionalnych przetworów, wypieków czy niepowtarzalnych wyrobów idealnych na świąteczny prezent. Nie zabraknie oczywiście wyjątkowej atmosfery i atrakcji dla osób w każdym wieku.
 
 
Wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolską Izbę Rolniczą oraz Centrum Kultury eSTeDe, ma na celu wsparcie sprzedaży bezpośredniej produktów lokalnych, tym bardziej więc warto 17 grudnia pojawić się choć na chwilę przed gnieźnieńskim starostwem.
 
 
Świąteczny Targ Wiejski na stałe zagościł w kalendarzu powiatowych imprez, których celem jest między innymi promocja lokalnej przedsiębiorczości oraz wsparcie sprzedaży bezpośredniej rodzimych produktów. W efekcie wspólnych działań cyklicznie odbywają się takie akcje jak: Truskawkowe pole przed starostwem, Targ Wielkanocny, czy właśnie Świąteczny Targ Wiejski.
 
  

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto