Warsztaty Gospel w Sieprawiu

07-01-2019

Niesamowita atmosfera i muzyka tryskająca młodością. 3 dni niezapomnianych warsztatów z charyzmatycznymi instruktorami, które zakończą się koncertem na hali widowiskowo-sportowej w Sieprawiu. Poznaj zasady rytmiki, harmonii, techniki wokalnej, a także zupełnie inny wymiar muzyki, wznoszonej z radością na cześć Boga.

Podziel się ze znajomymi
Gospel w Sieprawiu
Gospel w Sieprawiu
Sieprawskie warsztaty są imprezą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu na stałe wpisała się w kalendarz polskiej muzyki Gospel. W wydarzeniu tym udział biorą uczestnicy z całej Polski. Co roku Warsztaty gromadzą około 300 uczestników, a wśród nich dzieci i młodzież, dorosłych oraz seniorów. Pośród nich spotkać można profesjonalistów, dla których muzyka Gospel to sposób na życie, lecz również rzeszę zapalonych amatorów, którzy mają okazję szlifować swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie i uczyć się śpiewu od najlepszych. Do współpracy podczas XIII Warsztatów Gospel w Sieprawiu zaprosiliśmy instruktorów: Geralda T. Smitha z USA oraz Wayne’a Ellingtona z Wielkiej Brytanii. W tym roku oprócz warsztatów głównych odbędą się również warsztaty chóralne dla dzieci, które poprowadzi Tula Lynch z Wielkiej Brytanii.
Warsztaty rozpoczynają się w piątek, podczas którego poza rejestracją uczestników odbywa się pierwsza próba chóralna. Zajęcia trwają z przerwami przez całą sobotę oraz w niedzielę w godzinach dopołudniowych. Zwieńczeniem warsztatów jest koncert finałowy wszystkich uczestników warsztatów, w którym co roku udział bierze kilkuset widzów, w tym goście z całego województwa małopolskiego.
Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Plus

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto