Wypełnij PIT na Uczelni Łazarskiego

08-04-2019

Zapraszamy na ósmą edycję akcji społecznej „Wypełnij PIT na Uczelni Łazarskiego”, której celem jest pomoc przy rozliczaniu podatku dochodowego od osób fizycznych. Referenci z Urzędu Skarbowego dzielnicy Warszawa- Mokotów będą udzielać porad finansowych w środę 17 kwietnia.

Podziel się ze znajomymi
Pit
Pit
Celem akcji „Wypełnij PIT na Uczelni Łazarskiego” jest udzielenie bezpłatnych porad dotyczących prawidłowego i terminowego wypełnienia deklaracji PIT mieszkańcom Warszawy i okolicznych gmin, którzy potrzebują pomocy, a nie posiadają środków finansowych na skorzystanie doradztwa podatkowego. Jak co roku, wykwalifikowani urzędnicy pomogą rozwiązać zawiłości podatkowe oraz udzielą szczegółowych wyjaśnień dotyczących m.in. korzystania z ulg podatkowych (ulgi na dzieci, rehabilitacyjnej, dla honorowych krwiodawców).

Uczestnicy wydarzenia będą też mogli uzyskać dodatkowe informacje związane z przesyłaniem zeznań podatkowych PIT drogą elektroniczną (e-PIT) oraz przekazywaniem 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Podczas akcji dostępny będzie punkt przyjmowania zeznań podatkowych PIT za 2018 r. dla mieszkańców dzielnicy Warszawa- Mokotów.

Osoby, które chcą skorzystać z porad, powinny zabrać ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty konieczne do rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018. Zapraszamy w środę 17 kwietnia, w godzinach 11.00-18.00, do Uczelni Łazarskiego zlokalizowanej przy ulicy Świeradowskiej 43 (10 minut pieszo od stacji Metra Wilanowska).

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Plus Warszawa.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto