Marsz dla Życia i Rodziny pod naszym patronatem!

16-05-2019

W sobotę 8 czerwca przez Pierwszą Stolicę Polski przejdą osoby, którym nie jest obojętne życie i rodzina! Już teraz zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny!

Podziel się ze znajomymi
Marsz dla Życia i Rodziny
Marsz dla Życia i Rodziny | Forum "Gniezno dla Życia i Rodziny"
Organizatorem "Marszu dla Życia i Rodziny" jest Forum ''Gniezno dla Życia i Rodziny", czyli grupa mieszkańców Gniezna i okolic, którzy zaczęli się spotykać na rozmowach o życiu i rodzinie. Są wśród nich ludzie młodzi, którzy jeszcze nie zawarli związków małżeńskich, są małżonkowie i rodzice w różnym wieku, są wreszcie osoby, które indywidualnie idą przez życie. 
 
Wszystkich łączy przekonanie, że człowiekowi należy się ochrona i szacunek od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Przekonanie, że rodzina winna być zbudowana na małżeństwie jako trwałym związku mężczyzny i kobiety. 
 
Zapraszamy do Gniezna wszystkich, którym nie są obojętne takie wartości jak życie od momentu poczęcia do naturalnej śmierci i 
rodzina jako związek kobiety i mężczyzny.
 
Zbiórka przy ul Mickiewicza obok teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie o godzinie 15.00, zakończenie przed Bazyliką Prymasowską.
 
Patronem medialnym marszu zostało Radio PLUS Gniezno.
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto