Porozmawiajmy o małżeństwie na serio

10-06-2019

Już po raz szósty rusza ogólnopolski tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa, który w tym roku rozpocznie się 8 czerwca. W Krakowie z tej okazji odbędzie się kolejna edycja spotkań Tak na Serio. W tym roku będziemy rozmawiać o tym, jak się kochać i kłócić jednocześnie, poruszymy temat naprotechnologii, a także porozmawiamy o przeżywaniu wiary w małżeństwie.

Podziel się ze znajomymi
Tak na Serio
Tak na Serio
Spotkania Tak na Serio rozpoczynają się 8 czerwca w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego i potrwają do 16 czerwca – Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Organizatorzy ten szczególny czas postanowili poświęcić wszystkim tym, którzy na serio myślą o małżeństwie. Spotkania przeznaczone są zarówno dla narzeczonych i małżonków, jak i tych, którzy szukają swojego powołania oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

W ramach projektu zostały przewidziane konferencje tematyczne. Podczas nich zostaną poruszone między innymi tematy takie jak: rola żony i męża w budowaniu trwałej i szczęśliwej relacji małżeńskiej, naturalne metody leczenia zaburzeń płodności, przeżywanie wiary w małżeństwie, życie w rodzinie wielodzietnej oraz cierpliwość w byciu singlem. Dowiemy się także jak owocnie przeżyć okres narzeczeństwa i poznamy przepis na udane małżeństwo. Oprócz konferencji przewidziane jest również odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo narzeczonych.

Spotkania Tak na Serio odbywają się każdego dnia od soboty 8 do niedzieli 16 czerwca włącznie w kościele pw. Boskiego Zbawiciela przy ul. św. Jacka 16. Każda konferencja zostanie poprzedzona Mszą Świętą, podczas których będziemy się modlić między innymi za małżonków, narzeczonych, kobiety, mężczyzn, a także za małżeństwa w kryzysie. Spotkaniom towarzyszyć będą świadectwa małżeństw oraz zakochanych z różnym stażem, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu relacji NA SERIO na różnych etapach związku.
Wszystkie spotkania mają charakter otwarty.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto