Zapraszamy na Solne Uwielbienie

18-06-2019

Już 20 czerwca na Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce po raz szósty zabrzmią dźwięki koncertu Solne Uwielbienie. To największy koncert uwielbienia w Boże Ciało w Małopolsce. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkowy program!

Podziel się ze znajomymi
Solne Uwielbienie
Solne Uwielbienie
Po raz kolejny przy ul. Boguckiej w Wieliczce usłyszymy wyjątkowy koncert Solne Uwielbienie. W tym roku za oprawę muzyczną odpowiada Chór Solnego Uwielbienia, a na scenie będą towarzyszyć mu soliści i instrumentaliści związani z krakowskimi chórami gospel i formacjami chrześcijańskimi. Pojawi się również kwartet smyczkowy Bonjour. Gościnnie wystąpi Magda Steczkowska!

W czasie koncertu nie zabraknie najmłodszych - w tym roku zgodnie z tradycją, na wielickiej scenie wystąpią dzieci, które utworzą wielką, ponad 50-osobową, scholę Solne Uwielbienie Dzieci. Podczas wydarzenia usłyszymy tradycyjne pieśni eucharystyczne w nowoczesnych aranżacjach oraz hity polskiej i zagranicznej muzyki chrześcijańskiej.

Program 6. Solnego Uwielbienia


Koncert odbędzie się 20 czerwca na Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej przy ul. Boguckiej 9 w Wieliczce i rozpocznie się o godzinie 19.
Wystąpią:

  • Magda Steczkowska
  • Chór Solnego Uwielbienia | PDF
  • Kwartet Smyczkowy Bonjour
  • Schola Solne Uwielbienie Dzieci

Organizatorami koncertu Solne Uwielbienie są Miasto i Gmina Wieliczka oraz wieliccy franciszkanie. Nie może Cię tam zabraknąć!

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto