SPOTKANIA BIEŃCZYCKIE

04-09-2019

Radio Plus Kraków zaprasza na coroczne święto Dzielnicy XVI Bieńczyce. Piknik familijny odbędzie się już 8 września na osiedlu Kalinowym.

Podziel się ze znajomymi
SPOTKANIA BIEŃCZYCKIE
SPOTKANIA BIEŃCZYCKIE
Piknik rodzinny zaczynamy o 14:00 – występem dzieci i młodzieży z Bieńczyckich szkół i przedszkoli, następnie na scenie „Pod platanem” wystąpi Ola Wróbel z zespołem, a o 18:15 Norbi.
Przez cały dzień na terenie zielonym Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka dostępne będą bezpłatne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, karuzela, fotobudka, konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe, zabawy z animatorem dla najmłodszych, prezentacje wozu strażackiego oraz motocykla i radiowozu policyjnego, Straż Miejska przygotuje autochodzik, dzięki któremu dzieci poznają zasady ruchu drogowego. Przygotowaliśmy także ofertę gastronomiczną.
Spotkania Bieńczyckie, to doskonała okazja do porozmawiania z pracownikami oraz zapoznania się z ofertą Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka, Programu Aktywności Lokalnej „Złota Jesień” MOPS Kraków oraz Biblioteki Kraków.

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto