"Siła jest Kobietą" - czyli ciekawe wydarzenie pod patronatem Radia PLUS Gniezno!

14-02-2020

Fundacja IMPILO i Radio PLUS Gniezno zapraszają na pierwsze takie wydarzenie w Gnieźnie, wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne spotkanie dla Kobiet z okazji Dnia Kobiet pt:"Siła jest Kobietą".

Podziel się ze znajomymi
Siła jest Kobietą
Siła jest Kobietą | Fundacja Impilo
Już 7 marca 2020 roku w Auli I LO, przy ul. Kostrzewskiego 3 rozpocznie się niezwykle ciekawe spotkanie, na które zapraszamy wszystkie Panie! To właśnie podczas tego spotkania naładujecie się pozytywną energią,potrenujecie, poznacie się lepiej!
 
W programie min:
- Wykład niepowtarzalnej,energetyzującej i niesamowitej Doroty Nowocień! Coach, mentor, mówca motywacyjny, nauczyciel akademicki, absolwentka UAM w Poznaniu(filologia polska). Skończyła Studia Podyplomowe Public Relations i Studia Coachingowe. Pracowała w Telewizji Poznań. Obecnie w Radiu Poznań. Specjalizuje się w kompetencjach miękkich. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Realizuje projekt Akademia Motywacji D. Nowocień.
- Trening "boskie ciało "z Kamilą Jabłońską. Trenerką, pasjonatką zdrowego życia, ruchu,właściwego odżywiania, właścicielką LadyCatFamilyFitness &Wellness, założycielką Fundacji Impilo
- Loteria upominkowa oraz licytacje!
- Case study z autorytetami w dziedzinie dietetyki i psychodietetyki. Gościem spotkania będzie znakomita dr nauk med Jolanta Nalewaj Nowak.
- Oprócz tego w trakcie eventu możliwość rozmowy z psychologiem, porad udzieli również makijażystka, trener fitness!
 
UWAGA!
Całkowity dochód przeznaczony jest na potrzeby działań FUNDACJI Impilo, która promuje sport i zdrowe żywienie wśród dzieci i młodzieży oraz pomaga walczyć z otyłością u nich!
 
Zaproszenia w cenie 35 złotych to cegiełka  minimum, Można wpłacić na rzecz fundacji większą kwotę!
 
Zaproszenia/ cegiełki są do nabycia w siedzibie Fundacji Impilo w Gnieźnie w klubie Lady Cat Family Fitness&Wellness ul. Roosvelta 48 oraz poprzez  rezerwację zaproszeń pod nr tel 662 202 888 i w wiadomości prywatnej na facebook-u.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio PLUS Gniezno!
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto