Jubileuszowy XX Festiwal Kolęd i Pastorałek w Jezierzycach. Trwa głosowanie

14-01-2021

23 stycznia 2021 roku w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach miała rozpocząć się XX edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021. W tym roku, ze względu na obostrzenia sanitarne, wyniki festiwalu zostaną ogłoszone online, a zaplanowany uroczysty koncert galowy nie odbędzie się.

Podziel się ze znajomymi
plakat Festiwalu
plakat Festiwalu
Centrum Kultury Gminy Słupsk przyjęło 249 zgłoszeń wykonawców z całej Polski. Spośród wszystkich zgłoszonych, Jury pod przewodnictwem dr hab. Moniki Zytke, prof. AP w Słupsku, wspieranej przez wokalistkę Aleksandrę Nizio oraz pochodzącego z Jezierzyc kompozytora, Pawła Lucewicza wyłoniło 36 finalistów tegorocznej edycji.

23 stycznia na festiwalowym profilu facebook, zostaną ogłoszeni laureaci I, II, III miejsc w poszczególnych kategoriach, nagród specjalnych oraz Grand Prix.

Do 21 stycznia można oddać głosy w ramach Nagrody Publiczności. Zostanie ona przyznana po raz pierwszy i to w formie- online.

Aby oddać głos na swojego faworyta należy posłuchać wykonań finalistów wchodząc w linki dostępne na stronie facebook.com/festiwaljezierzyce. Następnie zagłosować - polubić film w serwisie YouTube CKiBP: www.youtube.com/channel/UCRyhrypqYLLX5BiJVzVv3ew.

Szczegółowe informacje o Festiwalu są dostępne na stronie www.kultura.slupsk.pl oraz facebookowej stronie festiwalu: facebook.com/festiwaljezierzyce.

Patronat medialny sprawuje Radio Plus. (AGu)
głosowanie publiczności
Katarzyna Wołoszyn Specjalista ds. promocji Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto