Konkurs na mazurka wielkanocnego!

22-02-2021

Zachęcamy do udziału w konkursie na mazurka wielkanocnego, który odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Janowca Wielkopolskiego i Przewodniczącej Rady Miejskiej w Janowcu Wielkopolskim.

Podziel się ze znajomymi
Konkurs na mazurka wielkanocnego
Konkurs na mazurka wielkanocnego | M-GOK Janowiec Wielkopolski
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich organizacji formalnych i nieformalnych, a mianowicie dla: Sołectw, Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń, Innych grup utworzonych na potrzeby konkursu lub osób indywidualnych. Osoby tworzące grupę nieformalną nie muszą mieć ukończonych 18 lat! Serdecznie zapraszamy do współpracy uczniów szkół!
 
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu mazurka wielkanocnego z zachowaniem tradycyjnych przepisów.
 
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę 27 marca 2021 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16, o godzinie 10:00. Uwaga! W przypadku zniesienia obostrzeń związanych z zagrożeniem zakażenia COVID-19 na uroczystości obowiązkowa jest obecność delegacji organizacji biorących udział w konkursie. Jeśli ograniczenia będą nadal obowiązywały, wtedy wykonane mazurki wielkanocne należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim w godzinach 8.30 – 9.30. Ogłoszenie werdyktu odbędzie się wtedy online.
 
Szczegółowy regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajduje się tutaj.
 
Patronem medialnym konkursu jest Radio PLUS Gniezno! 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto