"Studio Lato Radia PLUS Gniezno 2017" w Skorzęcinie!

17-07-2017

Po rocznej przerwie wracamy do Skorzęcina! Tym razem Studio Lato w weekend od 21 do 23 lipca! Jak zawsze czekać będzie na Was wiele atrakcji i konkursów! Ruszamy zawsze w samo południe!

Podziel się ze znajomymi
"Studio Lato Radia PLUS Gniezno"
"Studio Lato Radia PLUS Gniezno" | Joanna Radziemska/Paweł Rożek

Ekipa Radia PLUS Gniezno powraca po roku przerwy do Skorzęcina. „Studio Lato” ponownie pojawi się w jednym z największych w Polsce kompleksów turystycznych.  Będziemy bawić, prowadzić ciekawe rozmowy i grać najlepsze przeboje na lato! Przy okazji rozdamy mnóstwo nagród. Do „Studia Lato Radia PLUS Gniezno” w Skorzęcinie zapraszamy w weekend od 21 do 23 lipca między 12.00 a 18.00!

W programie znalazły się m.in.: pokazy WOPR, Straży Pożarnej i 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego, konkurs na najpiękniejszy zamek z piasku i wielkie grillowanie!

Partnerami Studia Lato Radia PLUS Gniezno są:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB, Powiat Gniezno, Gmina Witkowo, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie, Ośrodek wypoczynkowy „OMEGA” i bar „BOMBOLA” w Skorzęcinie, 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego, 33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu, Vehikuł Czasu Band, Firma Kosmetyczna Avon, Classic Veteran Club, Harley - Davidson Poznań, Fotostube, Planeta Kwiatów, Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, WKU w Koninie.

 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto