Potrafisz śpiewać? Chór Prymasowski czeka na Ciebie!

14-08-2020

Po raz kolejny Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie ogłasza nabór nowych śpiewaków, zapraszamy zatem wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółami.

Podziel się ze znajomymi
Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie
Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie | ks. P. Kowalski

Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpoczyna kolejny rok swojej działalności dnia 5. września 2020 r. o godz. 9.00 (sobota) w gmachu Konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a.

Szkoła ta kształci przyszłych organistów. Edukacja trwa cztery lata i obejmuje pion teoretyczny i praktyczny. Każdego roku nasi absolwenci zdają egzaminy na wyższe studia muzyczne. Zapraszamy zatem młodzież i dorosłych, aby rozwijać swoje umiejętności. Kandydat powinien posiadać przynajmniej podstawy gry na pianinie.

Kandydaci na I rok nauki są proszeni o skontaktowanie się z ks. Dariuszem Sobczakiem - dyrektorem SMK pod nr. tel.  +48 691-030-513 i przybycie na pierwsze zajęcia dnia 5. września już o godz. 8.30. 


Chór Prymasowski

Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie ogłasza nabór nowych śpiewaków, którzy chcieliby dołączyć do tego zespołu. Do chóru mogą być przyjęte osoby z dobrym głosem: młodzież i dorośli.

Chór Prymasowski służy Liturgii w Archikatedrze, a tym samym jest wizytówką naszej Archidiecezji.

Próby chóru odbywają  się w piątki o godz. 18.00 w Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej - sala na I piętrze (na terenie Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie) przy ul. Seminaryjnej 2a.

Nowi  kandydaci do Chóru są proszeni o przybycie na przesłuchanie i pierwszą próbę dnia 4. września o godz. 18.00. Istniejący zespół śpiewaczy cieszyć się będzie z nowych śpiewaków. Serdecznie zapraszamy.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto