Rodzinna Palma Wielkanocna

08-03-2019

Trwa doroczny konkurs plastyczny RODZINNA PALMA WIELKANOCNA organizowany przez Przedszkole Nr 9. Zachęcamy dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli a także ich rodziców do wspólnej pracy! Jak zawsze czkają atrakcyjne nagrody!

Podziel się ze znajomymi
Rodzinna Palma Wielkanocna
Rodzinna Palma Wielkanocna | Przedszkole nr 9
Celem niezwykle kolorowego konkursu jest przede wszystkim kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, stworzenie okazji do zaprezentowanie przez dzieci, rodziców a także społeczność przedszkolną własnych pomysłów i technik wykonania palm wielkanocnych oraz form jej zdobienia jak również integracja społeczności lokalnej.
 
Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do gnieźnieńskich placówek przedszkolnych. Liczba palm z jednej placówki jest ograniczona do 4 sztuk w dowolnej kategorii. 5 kwietnia br. Komisja Konkursowa będzie oceniała prace konkursowe w następujących kategoriach:
 
I kategoria : Palmy wykonane przez dzieci i rodziców w domu.
 
II kategoria : Palmy wykonane przez dzieci oraz rodziców i pracowników przedszkola na terenie placówek oświatowych.
 
Konkurs z roku na rok ma coraz większy prestiż a prace dzieci są corocznie prezentowane w Bazylice Prymasowskiej i w ten sposób oglądane są nie tylko przez mieszkańców Gniezna, ale i licznych turystów.


Wielki finał konkursu plastycznego RODZINNA PALMA WIELKANOCNA 11 kwietnia o godzinie 10.00 w Przedszkolu Nr 9 przy ulicy Radosnej 4 w Gnieźnie.

Konkursowi patronuje
 Radio PLUS Gniezno.  

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto