Cracovia rusza do walki o Ligę Europy

29-06-2016

Cała Polska żyje czwartkowym meczem z Portugalią, a tymczasem, tego samego dnia, Cracovia rozegra pierwszy mecz eliminacji do Ligi Europy. Pasy spotkają się w Skopije z Macedońskim klubem Shkendija Tetowo

Podziel się ze znajomymi
Logo: www.cracovia.pl
Logo: www.cracovia.pl
Jak mówi trener Pasów Jacek Zieliński, drużyna bardziej gotowa nie będzie. - Na razie ten mecz jest najważniejszy. Jesteśmy przygotowani, by lecieć do Skopije, zagrać dobry mecz i - miejmy nadzieję - mieć dobrą zaliczkę w kontekście meczu rewanżowego w Krakowie.

Drużyna zagra bez obrońcy Pawła Jaroszyńskiego, który doznał poważnej kontuzji w meczu z Ruchem Chorzów. Kapitan zespołu Mateusz Cetnarski podkreśla, że Pasy jadą po zwycięstwo, ale bez hura-optymizmu. - To nie jest tak, że każdy się czuje pewnie i jedzie tam po trzy punkty. My będziemy walczyć po 3 punkty, ale absolutnie szanujemy tego przeciwnika. Z dużą ilością pokory w plecaku jedziemy pograć dobrze w piłkę i przywieźć dobry wynik.

Mecz odbędzie się już w ten czwartek o godzinie 21.00 - dokładnie wtedy swój mecz z Portugalią rozpocznie reprezentacja Polski. W jej składzie najpewniej zagra Bartosz Kapustka, pomocnik Cracovii.
Posłuchaj materiału Jakuba Paducha

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto