Główny stołeczny dostawca prądu zmienia nazwę

09-08-2016

Od września dostawca energii dla Warszawy będzie działał pod nazwą „innogy”. To może być okazja dla oszustów podszywających się pod firmę!

Podziel się ze znajomymi
Firma RWE zmienia nazwę
Firma RWE zmienia nazwę | TVN Warszawa
RWE uspokaja – wszystkie umowy z klientami zachowują ważność. Nie będzie konieczności ich aneksowania, a bieżące rozliczenia będą przychodzić w dotychczasowej formie i częstotliwości.  Jednocześnie RWE przestrzega przed oszustami, którzy mogą podszywać się pod przedstawicieli firmy, proponując fałszywe umowy. RWE nie odwiedza klientów w domu, a jeśli takie wizyty będą planowane, zostaną oni o tym uprzedzeni odpowiednio wcześniej. 
Klienci za to mogą spodziewać się nowego newslettera, maili z informacjami o zmianach oraz kampanii reklamowej zaplanowanej na jesień pod znanym do tej pory hasłem „Miło Cię widzieć”. 

Nazwa „innogy” to połączenie dwóch słów: innowacyjność i nowe technologie. Nowe będzie również logo firmy zawierające pełną nazwę „innogy” wraz z charakterystyczną dużą literą „i”. Logo będzie można zobaczyć w różnych kolorach m.in. różowym i zielonym, które mają symbolizować dynamikę i elastyczność. Nowa nazwa wiąże się ze zmianą struktury firmy RWE, która w ramach jednej spółki połączyła działalność w dziedzinach odnawialnych źródeł energii, dystrybucji i sprzedaży detalicznej w Niemczech oraz innych krajach. 
 
 

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto