Weekendowe remonty ulic

20-10-2016

Drogowcy w najbliższą sobotę i niedzielę będą wymieniali nawierzchnię na ul. Górczewskiej i Bronowskiej. Rozpoczęcie robót w nocy z piątku na sobotę (21 na 22 października), zakończenie w poniedziałek (24 października) rano.

Podziel się ze znajomymi
Awaria magistrali
Awaria magistrali | fot. ZDM

Od jutra od godz. 22.00 do poniedziałku do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Górczewskiej pomiędzy ul. Powstańców Śląskich a pętlą Os. Górczewska.  Jezdnia zamknięta będzie jednak już od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich (jadący od strony centrum nie będą mogli przejechać na wprost przez to skrzyżowanie, a jadący ul. Powstańców Śląskich skręcić w ul. Górczewską w kierunku ul. Lazurowej). Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Powstańców Śląskich – Człuchowska – Lazurowa lub ul. Radiową. Dojazd do centrum handlowego przy ul. Górczewskiej będzie możliwy od ul. gen. T. Pełczyńskiego. Na zamkniętym odcinku będzie wymieniana nawierzchnia jezdni.

 

Na ul. Bronowskiej jezdnia będzie naprawiana po budowie kanalizacji. Od jutra także od ok. godz. 22.00 do poniedziałku do ok. godz. 4.00 zamknięty będzie odcinek od ul. Trakt Lubelski do Kanału Zerzeńskiego. Objazd zamkniętego odcinka ul. Bronowskiej zostanie poprowadzony ulicami: Wał Miedzeszyński – Kadetów – Trakt Lubelski.

 

 


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto