Przed nami kolejne derby Krakowa

11-08-2017

W sobotę przy Reymonta kolejna "Święta wojna" między Wisłą a Cracovią. Pojedynki Pasów i Białej Gwiazdy elektryzują kibiców jak żadne inne, emocji więc na pewno nie zabraknie.

Podziel się ze znajomymi
Derby Krakowa
Derby Krakowa | Łukasz Nowak
- Dla wielu kibiców to najważniejszy mecz w półroczu, szczególnie dla kibiców Wisły, która już od 4 spotka nie wygrała z Cracovią. To coś co drażni i kibiców i piłkarzy, trener Kiko Ramirez na pewno im o tym przypomni - mówi Mateusz Miga z Przeglądu Sportowego.

Mimo wszystko zdaniem ekspertów to właśnie Biała Gwiazda jest faworytem. Wiślacy lepiej niż Cracovia rozpoczęli sezon, po 4 kolejkach LOTTO Ekstraklasy w tabeli zajmują drugie miejsce, na przeciwnym biegunie są Pasy, które zajmują trzecią lokatę..od końca.W dodatku w sobotę zabraknie na boisku kapitana zespołu Miroslava Covilo. Wiślacy są dobrej myśli, choć nie dopisują choć wiedzą, że punkty trzeba będzie wyszarpać.  - Na pewno będziemy walczyć o każdy centymetr boiska, wiadomo jaki mecz nas czeka, ważny dla całego klubu i kibiców, najważniejszy w tym sezonie. Musimy go po prostu wygrać, nieważne jak ale wygrać -deklaruje obrońca Białej Gwiazdy Rafał Pietrzak.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Reymonta o godz 20.30.


Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto