"GOŚĆ na PLUS" z Janiną Ochojską cz. I

21-09-2016

Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej mówiła w Koszalinie o granicach pomagania, darze niepełnosprawności i kryzysie migracyjnym w Europie..

Podziel się ze znajomymi
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską w sali Koszalińskiej Biblioteki Publicznej
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską w sali Koszalińskiej Biblioteki Publicznej | www.koszalin.gosc.pl
Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Gość na Plus”. Tym razem na zaproszenie Tygodnika „Gość Niedzielny” i Radia Plus 9 czerwca do Koszalina przyjechała szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej- Janina Ochojska.

Podczas spotkania w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej mówiła m.in. o tym, czym w jej życiu jest cierpienie i niepełnosprawność. Opowiadała o akcjach humanitarnych, w jakich brała udział.
Mimo cierpienia i biedy, z jakimi zetknęła się odwiedzając różne kraje, a także mimo trudów organizacyjnych, nigdy nie miała dość.

Spotkanie „Gość na Plus” z Janiną Ochojską poprowadzili: Alicja Górska z Radia Plus i ks. Wojciech Parfianowicz z tygodnika „Gość Niedzielny”. Poniżej pierwsza część wywiadu.

Drugą część wywiadu "Gość na Plus" wyemitujemy w czwartek (16 czerwca) po godz. 17.00. Będzie o kryzysie migracyjnym w Europie- czy i jak pomagać? A także czego nie wolno robić w pomaganiu? Zapraszamy do słuchania!
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 1 cz. I
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 2 cz. I
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 3 cz. I
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 4 cz. I
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 5 cz. I

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto