"GOŚĆ na PLUS" z Janiną Ochojską cz. II

21-09-2016

Kobieta poruszająca się o kulach, która przeżyła już 44 operacje, nie ustaje w niesieniu pomocy potrzebującym i to na całym świecie.

Podziel się ze znajomymi
Spotkanie "Gość na Plus" z Janiną Ochojską odbyło się 9 czerwca w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej
Spotkanie "Gość na Plus" z Janiną Ochojską odbyło się 9 czerwca w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej | www.koszalin.gosc.pl
Kobieta poruszająca się o kulach, która przeżyła już 44 operacje, nie ustaje w niesieniu pomocy potrzebującym i to na całym świecie. Mowa o szefowej Polskiej Akcji Humanitarnej Janinie Ochojskiej. Podczas spotkania „Gość na Plus”, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, opowiadała nam o miejscach, które odwiedziła. Zapytaliśmy ją m.in. o to, czy przyjmować w Polsce uchodźców z Syrii?
We wtorek emitowaliśmy pierwszą część wywiadu z Janiną Ochojską. Poniżej zamieszczamy drugą część tej rozmowy. Spotkanie „Gość na Plus” prowadzili w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej Alicja Górska z Radia Plus i ks. Wojciech Parfianowicz z Tygodnika „Gość Niedzielny”.

W ramach cyklu "Gość na Plus" odbyły się już spotkania z prof. Bogdanem Chazanem, podróżnikiem Markiem Kamińskim oraz z reżyserem Krzysztofem Zanussim.

Kolejne spotkanie z cyklu "Gość na Plus" z aktorem Jerzym Zelnikiem 17 listopada o godz. 18.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

alg

"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 1 cz. II
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 2 cz. II
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 3 cz. II
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 4 cz. II
"Gość na Plus" z Janiną Ochojską odc. 5 cz. II

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto