"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem

22-11-2016

Wielu decyzji w swoim życiu żałuje.. chciałby być innym mężem i ojcem. Współpracy z SB też by nie podpisał..

Podziel się ze znajomymi
Jerzy Zelnik gościem spotkania "Gość na Plus" w Koszalinie
Jerzy Zelnik gościem spotkania "Gość na Plus" w Koszalinie | www.koszalin.gosc.pl
Wywiad ten nie wyda się sensacyjny dla tych, którzy przeczytali książkę "Szczerze nie tylko o sobie". Jerzy Zelnik przyznaje się w niej do zdrad wobec żony i aborcji. Tłumaczy także dlaczego podpisał współpracę z SB.

Zapraszamy jednakże do wysłuchania rozmowy z Jerzym Zelnikiem w ramach cyklu "Gość na Plus". To okazja, żeby zatrzymać się na dłużej przy aktorze, do którego w latach 60-70 -tych wzdychało tak wiele Polek. Jerzy Zelnik dzieli się swoimi przemyśleniami na temat aktorstwa, ale nie tylko. Rozmawiamy z nim o życiu rodzinnym, małżeństwie, relacji z Bogiem. Tłumaczy nam także swoje zaangażowanie w sprawy polityczne. Mimo wielu grzechów, błędnych decyzji, czuje się dziś obdarowany przez Boga, spełniony zawodowo i w życiu rodzinnym, jako mąż, ojciec i dziadek.

Dwa lata temu pożegnał swoją żonę Urszulę. Przed jej śmiercią, po wylewie opiekował się nią 24 godziny na dobę. Przyznaje, że mimo tak trudnych doświadczeń, czuje się przez Boga obdarowany, bo to zmieniło jego spojrzenie na życie i śmierć. Mimo, że pani Urszula zmarła, on nie uważa, że jest wdowcem. "Ona jest..." i pokazuje palcem na Niebo. Sam zadaje pytanie "czy człowiek jest pełnowartościowy, jeżeli w jakimś sensie nie dąży do świętości?"...

Wywiad prowadzą Alicja Górska z Radia Plus i ks. Wojciech Parfianowicz z "Gościa Niedzielnego".

Spotkanie "Gość na Plus" z Jerzym Zelnikiem odbyło się 17 listopada w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Cała sala wypełniona była po brzegi.
Do tej pory w ramach tego cyklu odbyły się spotkania z szefową Polskiej Akcji Humanitarnej Janiną Ochojską, reżyserem Krzysztofem Zanussim, podróżnikiem i polarnikiem Markiem Kamińskim, lekarzem, profesorem Bogdanem Chazanem.


"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem cz.1
"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem cz.2
"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem cz.3
"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem cz.4
"GOŚĆ na PLUS" z Jerzym Zelnikiem cz.5

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto