MAGAZYN REPORTERÓW W RYTMIE WYDARZEŃ

MAGAZYN REPORTERÓW W RYTMIE WYDARZEŃ

Codziennie nasi reporterzy sprawdzają, co dzieje się w mieście. Czy to polityka, sprawy społeczne, gorące informacje o inwestycjach i remontach czy tzw. kryminałki, oni trzymają rękę na pulsie.

Kamil Lewera i Agnieszka Moskaluk zbierają opinie o sprawach ważnych dla Gorzowa, poszukują ciekawych inicjatyw, informują, ostrzegają, a czasami potrafią także rozbawić.

Słuchajcie ich relacji codziennie między 16.00 a 17.00.
Podziel się ze znajomymi

W programie

Archiwum programu


Po wyborach

Wybory, wybory i po wyborach, a na ulicach naszych miejscowości z billboardów wciąż przekonują nas do siebie kandydaci na radnych, wójtów, burmistrzów czy prezydentów. Agencja Walor znalazła sposób, co zrobić z powyborczymi banerami i jak wykorzystać je w mądry sposób. Szczegóły zdradza Anna Walorek-Iwanowska, szefowa agencji valor (Część 1) Ten szczytny cel to wsparcie Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego przy ul. Spokojnej w Gorzowie. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży i licytacji toreb uszytych z banerów zostaną przygotowane paczki dla dzieci. Być może także uda się ufundować im wyjazdy na ferie. W akcję Zbieramy Banery włączyło się Radio Plus Gorzów, firmy Drewgór i Sej Jes, fotograficzka Magda Marcinkiewicz, II LO oraz gorzowski AWF. – Ta akcja łączy w sobie ekologię, design, działania charytatywne oraz recykling – uważa dr Przemysław Pieczyński z AWF (Część 2) Jak będzie można zdobyć designerskie torby uszyte z banerów – nie tylko powyborczych? (Część 3) W akcję Zbieramy Banery już włączył się nowo wybrany prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki. – Namawiam do tego także inne osoby – mówi Wójcicki. (Część 2) Jeśli macie zbędne banery, nie tylko powyborcze, możecie je przynosić w kilka miejsc. To gorzowski AWF przy ul. Estkowskiego 1, II LO przy ul. Przemysłowej, firma Drewgór przy ul. Myśliborskiej 60 oraz biuro Sej Jes w Kaskadzie przy ul. Łokietka 32/33. Zachęcamy! Bądź świadomy! Bądź trendy! Bądź ekologiczny!
czytaj całość skomentuj

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto