W Twoim mieście!
radioplus.pl Światowe Dni Młodzieży 2016 Miasta Łódź Podziękowanie służbom mundurowym za zabezpieczanie ŚDM

Podziękowanie służbom mundurowym za zabezpieczanie ŚDM

12-10-2016
Kategoria: Łódź

Za zabezpieczanie Światowych Dni Młodzieży dziękował w środę służbom mundurowym arcybiskup łódzki Marek Jędraszewski. W katedrze w Łodzi zebrali się przedstawiciele policji, straży pożarnej, straży miejskiej, ABW, straży granicznej i służby celnej.

Podziel się ze znajomymi
Malaysian Airlines / wikimedia.org
Cudem nazwał arcybiskup łódzki Marek Jędraszewski fakt, że wobec rosnącego w Europie zagrożenia terrorystycznego w Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży nic się nie stało.

To rzeczywiście cud. Tak to określił zresztą kardynał Dziwisz. Cud Bożej Opatrzności za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II, że przez te cudowne dni lipcowe tego roku - nic u nas złego się nie wydarzyło. Przeciwnie, było samo dobro.
Ale przecież wiemy dobrze, że Boża Opatrzność w swych zamiarach niezgłębionych, posługuje się ludźmi. Posłużyła się wami, drodzy siostry i bracia.


ZOBACZ ZDJĘCIA

Oprawę muzyczną uroczystej mszy świętej dla służb mundurowych regionu łódzkiego zapewniła schola „Jezusowe promyczki i promyki” z Ksawerowa.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W ŁODZI

POSŁUCHAJ:
Abp Marek Jędraszewski

Komentarze


Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto

Dodaj zdjęcie

Wyślij nam swoje zdjęcie związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii.

Imię


Miasto


Tytuł zdjęcia


Opis zdjęcia
Przesłanie zdjęć, historyjek, filmików etc (materiałów) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne i wielokrotne publikowanie tych materiałów w serwisie internetowym www.radioplus.pl oraz na antenie radia Plus.
Przesłanie materiałów jest równoznaczne ze złożeniem zapewnienia, iż przesyłającemu przysługują wszelkie niezbędne prawa, tym autorskie prawa majątkowe  w stosunku do nadesłanych materiałów mających charakter utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w zakresie niezbędnym dla publikacji, oraz wyrażenia zgody na publikację przez osoby trzecie. Przesyłający oświadcza również, że materiały, o których mowa w zdaniu poprzednim nie będą naruszały przepisów prawa, ani jakichkolwiek prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunków W przypadku, gdyby którekolwiek z powyższych oświadczeń okazało się nieprawdziwe, przesyłający zwolni nadawcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności względem osób trzecich. Ponadto, w odniesieniu do treści oświadczenia dotyczącego posiadania praw do dysponowania materiałami  przesyłający oświadcza, że nadawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat na rzecz osób trzecich bądź organizacji reprezentujących twórców i uprawnionych z tytułu praw pokrewnych, tak z Polski, jak i z zagranicy.
Przesłanie materiałów  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przesyłającego  na podanie  jego danych osobowych tj. imienia i nazwy miejscowości oraz zgody na umieszczanie pod materiałami komentarzy.