Galeria
Światowe Dni Młodzieży 2016
Światowe Dni Młodzieży
Archiwalne materiały z ŚDM
W Twoim mieście!

strona główna - Warszawa

Kategoria: Warszawa
Finał akcji Radio Plus Święta
W ramach akcji Radio Plus Święta pomagaliśmy św. Mikołajowi rozdawać prezenty. Razem odwiedziliśmy jedną z rodzin na Sadybie. Czekały na nas Lenka i Julia. Posłuchajcie jak było.
Kategoria: Warszawa
Różaniec dla Franciszka
W Łagiewnikach papież Franciszek dostał różaniec z chleba. To prezent od niepełnosprawnych dzieci. Jego autorzy Martynka Gruca i Staś Salach urodzili się bez rączek. Tuż przed uroczystością z mamą Stasia Ulą Salach i z dziećmi rozmawiała Marta Komorowska
Kategoria: Warszawa
Pielgrzymi ŚDM zaprzyjaźnili się z Warszawą i jej mieszkańcami
Ze swoimi gośćmi z Vancouver z Kanady pożegnały się dziś rodziny z parafii oo. Jezuitów p.w. św. Andrzeja Boboli.
Kategoria: Warszawa
Warszawskie rodziny pożegnały się z pielgrzymami ŚDM
Było wzruszenie i dobre życzenia... Warszawskie rodziny, które gościły uczestników Światowych Dni Młodzieży w ostatnim wspólnym dniu wychwalały pielgrzymów.
Kategoria: Warszawa
Pielgrzymi ŚDM żegnali się w niedzielę z Warszawą.
Rodziny goszczące pielgrzymów z dużym wzruszeniem opowiadały o obecności młodych w ich domach.
Kategoria: Warszawa
Pielgrzymi z Emiratów Arabskich pozdrawiają
Muzyczne pozdrowienia od indyjskich emigrantów, którzy mieszkają w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Kategoria: Warszawa
Kardynał Kazimierz Nycz z przesłaniem do pielgrzymów ŚDM
 To jest msza święta posłania was na Światowe Dni Młodzieży, to jest msza święta, w czasie której modlimy się skuteczną, nową ewangelizację – tymi słowami zwrócił się do kilkunastu tysięcy pielgrzymów z całego Świata kardynał Kazimierz Nycz, podczas...
Kategoria: Warszawa
Intencje pilegrzymów
 Kulminacyjnym punktem sobotnich uroczystości pod Świątynią Opatrzności Bożej, będzie złożenie przez pielgrzymów swoich intencji. O co przyszli prosić uczestnicy Światowych Dni Młodzieży?
Kategoria: Warszawa
Jarmark na Krakowskim Przedmieściu
 ŚDM to uczta nie tylko dla duszy, ale i ciała. Na Krakowskim Przedmieściu powstał jarmark produktów regionalnych. Pielgrzymi mogą tam spróbować za darmo tradycyjnych polskich potraw. Także tych nietypowych...
Kategoria: Warszawa
ŚDM na sportowo
 Piłka nożna plażowa, siatkówka oraz badminton - to tylko część dyscyplin które można uprawiać w strefie sportu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. W ramach Dni w Diecezjach, pielgrzymi z całego Świata mogą tu zadbać o swoją kondycję. 

Na antenie Radia Plus

Wybierz miasto

Dodaj zdjęcie

Wyślij nam swoje zdjęcie związane ze Światowymi Dniami Młodzieży.

Wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii.

Imię


Miasto


Tytuł zdjęcia


Opis zdjęcia
Przesłanie zdjęć, historyjek, filmików etc (materiałów) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne i wielokrotne publikowanie tych materiałów w serwisie internetowym www.radioplus.pl oraz na antenie radia Plus.
Przesłanie materiałów jest równoznaczne ze złożeniem zapewnienia, iż przesyłającemu przysługują wszelkie niezbędne prawa, tym autorskie prawa majątkowe  w stosunku do nadesłanych materiałów mających charakter utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, w zakresie niezbędnym dla publikacji, oraz wyrażenia zgody na publikację przez osoby trzecie. Przesyłający oświadcza również, że materiały, o których mowa w zdaniu poprzednim nie będą naruszały przepisów prawa, ani jakichkolwiek prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunków W przypadku, gdyby którekolwiek z powyższych oświadczeń okazało się nieprawdziwe, przesyłający zwolni nadawcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności względem osób trzecich. Ponadto, w odniesieniu do treści oświadczenia dotyczącego posiadania praw do dysponowania materiałami  przesyłający oświadcza, że nadawca nie będzie zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat na rzecz osób trzecich bądź organizacji reprezentujących twórców i uprawnionych z tytułu praw pokrewnych, tak z Polski, jak i z zagranicy.
Przesłanie materiałów  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przesyłającego  na podanie  jego danych osobowych tj. imienia i nazwy miejscowości oraz zgody na umieszczanie pod materiałami komentarzy.